Numery telefonów w techologii VoIP

wirtualny-numer

Wirtualny numer telefonu stacjonarny lub komórkowy

Wirtualny numer telefonu może działać niezależnie od lokalizacji – nie wymaga drogiego sprzętu czy też podłączenia do sieci tradycyjnego operatora, wystarczy dostęp do internetu. Połączenia przychodzące na wirtualny numer odbiera się za pomocą dedykowanych aplikacji lub sprzętu IP. Połączenia przychodzące można również przekierować na inny numer. Z wirtualnego numeru można równiez wykonywać połączenia. Wirtualny numer komórkowy lub wirtualny numer stacjonarny działa tak samo jak tradycyjny numer stacjonarny lub komórkowy. Do obsługi potrzebujesz jedynie stabilne łącze internetowe. 

Numery Polskie i zagraniczne, stacjonarne i komórkowe

Numery stacjonarne

Dzięki VoIP masz dostęp do niespotykanych usług w tradycyjnych centralach. W sieci SuperVoIP.pl możesz posiadać dowolny numer stacjonarny w technologii VoIP ze wszystkich stref numeracyjnych z Polski. Do każdego konta SIP możesz przydzielić wiele numerów telefonów. Będziesz bardziej dostępny dla klientów. Możesz stworzyć wirtualne oddziały Twojej firmy w całej Polsce. Numer telefonu kosztuje jedynie 0,5 zł netto / miesiąc!h i u operatorów telefonii stacjonarnej, dzięki którym możesz zbudować bardzo innowacyjny system kontaktu z klientem. Całym systemem zarządzasz przez intuicyjny panel www. Na bieżąco masz dostęp do bilingu, w każdej chwili możesz dodać lub zmodyfikować swoje usługi, które odrazu są aktywne.

Numery komórkowe

W sieci SuperVoIP.pl możesz posiadać wirtualny numer komórkowy w technologii VoIP. Możesz z niego dzwonić i przyjmować połączenia przychodzące. Z numeru komórkowego możesz wysyłać i odbierać wiadomości SMS. Odebrane SMS-y będą widoczne w Twoim panelu, mogą być też przesyłane na adres e-mail lub przekierowane na inny telefon komórkowy. SMS-y możesz wysyłać i odbierać z dowolnej aplikacji SIP.

Numery zagraniczne

W SuperVoIP.pl możesz utrzymywać wirtualny numer zagraniczny stacjonarny lub komórkowy. Twoi klienci będą mogli zadzwonić do Ciebie według ich lokalnych stawek. Możesz stworzyć wirtualne oddziały Twojej firmy na całym świecie! Numerem zagranicznym możesz również prezentować się przy połączeniach wychodzących. Jeśli na swoim koncie posiadasz numery polskie i zagraniczne to nasz system sam wybierze numer jakim będziesz się prezentował w zależności od tego czy dzwonisz do Polski czy na zagranicę. Niektóre kraje wymagają przedstawienia odpowiednich dokumentów aby otrzymać numer, szczegóły zobaczysz podczas zamawiania numeru. Zobacz ile kosztuje utrzymanie numeru w naszym cenniku. Numery komórkowe z niektórych krajów obsługują wiadomości SMS, szczegóły zobaczysz w zamówieniu numeru.

Podłącz się do przyszłości komunikacji z usługą SuperVoIP!

 Niech Twoje połączenia będą szybsze, bardziej niezawodne i tańsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zdobądź przewagę konkurencyjną dzięki naszej zaawansowanej technologii i nieograniczonym możliwościom. Wybierz jakość, elastyczność i oszczędności. Wybierz naszą usługę SIP Trunk już dziś!”

14 lat
doświadczeń
2500 +
Obsługiwanych stref
90
krajów
100 +
sip trunków

Przenoszenie numerów stacjonarnych i komórkowych

Rejestracja

Jeśli nie jesteś naszym klientem, zarejestruj się wybierając opcję "Zakładam konto i przenoszę numer do sieci SuperVoIP", postępuj zgodnie z instrukcjami w kreatorze: wypełnij formularz, wydrukuj, podpisz i załącz skan zgodnie z opisem jak w kolejnych krokach.

Wniosek

Jeśli jesteś naszym klientem wybierz w panelu opcję "Dodaj numer > od innego operatora", wypełnij formularz podając numer, który chcesz przenieść, nazwę operatora, tryb przeniesienia. Po wypełnieniu wniosku wygeneruje się "oświadczenie" w pliku pdf.

Dokumenty

Wydrukuj wygenerowany wniosek / oświadczenie, podpisz, zeskanuj lub zrób zdjęcie i wgraj plik w panelu przy złożonym zamówieniu przeniesienia i czekaj potiwerdzenie

Wysłanie wniosku

Po otrzymaniu dokumentów jeżeli Twoje konto jest zweryfikowane wysyłamy wniosek o przeniesienie numeru. Po otrzymaniu odpowiedzi od operatora otrzymasz e-mail z potwierdzeniem daty przeniesienia.

Ważne informacje

Istnieją trzy tryby wypowiedzenia umowy z przeniesieniem numeru:

Tryb END: zgodny z okresem wypowiedzenia umowy u obecnego operatora (operator określa datę przeniesienia)
Tryb DAY: Ty określasz datę przeniesienia numeru (data musi być dniem roboczym)
Tryb EOP: na koniec umowy lojalnościowej u obecnego operatora (operator określa datę przeniesienia na podstawie obecnej umowy)

Nie wypowiadaj umowy u obecnego operatora, wniosek na przeniesienie musi zostać złożony w czasie trwania umowy, numer musi być aktywny w sieci operatora a dane na wniosku muszą być zgodne z jego rejestrem. Jeśli przenosisz numer komórkowy sprawdź czy jest aktywny wykonując dowolne połączenie.

Jeśli u obecnego operatora masz jeszcze inne usługi takie jak telewizja lub internet pamiętaj, że przenosząc numer my wypowiadamy tylko umowę na numer telefonu, pozostałe usługi musisz wypowiedzieć we własnym zakresie. Najlepiej zrób to po zainicjowaniu przeniesienia numeru.

Pamiętaj, że Twoje urządzenie końcowe wymagać będzie przekonfigurowania na nowe dane. Jeżeli Twoje urządzenie nie obsługuje telefonii VoIP utracisz możliwość realizacji połączeń dlatego sprawdź wcześniej czy posiadasz odpowiednie możliwości techniczne. 

Przeeniesienie numeru odbywa się pomiędzy godziną 1:00 a 4:00 w nocy zgodnie z wyznaczoną datą, numer jest aktywny natychmiast po przeniesieniu. W przypadku numerów komórkowych obsługa wiadomości SMS trwa od 1 do 3 dni roboczych, w tym czasie funkcjonalność SMS może być ograniczona. 

Przeenosimy polskie numery stacjonarne i komórkowe z wszystkich polskich sieci oraz numery polskie i zagraniczne od operatorów zagranicznych. W celu sprawdzenia możliwości przeniesienia numeru od operatora zagranicznego skontaktuj się z nami przed złożeniem wniosku.

Numery stacjonarne oraz komórkowe możesz w dowolnym momencie przenieść ponownie do operatora macierzystego lub innego dowolnego operatora posiadającego takie możliwości techniczne. W tym celu kontaktuj się bezpośrednio z operatorem biorcą.

Wypróbuj nasze usługi

30 dni bezpłatnie

następnie 50% ceny przez 6 miesięcy

Możliwości, Korzyści, Oszczędności

Jakie są możliwości?

Technologia VoIP daje ogromne możliwości w polepszeniu kontaktu z klientem i poprawy wizerunku Twojej firmy. W parę chwil możesz skonfigurować dział callcenter z profesjonalnymi zapowiedziami, uruchomić centralkę z wyborem tonowym, uruchomić funkcję zestawiania połączeń z Twojej strony www, uruchamiać różne akcje w IVR takie jak wysyłanie sms, uruchamianie linku url, włączać przekierowania gdy nie odbierasz itd. Te zawansowane funkcje dostępne są za niewielkie miesięczne opłaty. Do tego rozmawiasz za darmo w ramach sieci. Możesz Tworzyć oddziały na całym świecie i rozmawaić za darmo między nimi wybierając 2 lub 3 cyfrowy numer wewnętrzny. Możesz posiadać wiele numerów telefonicznych z polski i ze świata.

Korzyści

Dzięki VoIP masz dostęp do niespotykanych usług w tradycyjnych centralach i u operatorów telefonii stacjonarnej, dzięki którym możesz zbudować bardzo innowacyjny system kontaktu z klientem. Całym systemem zarządzasz przez intuicyjny panel www. Na bieżąco masz dostęp do bilingu, w każdej chwili możesz dodać lub zmodyfikować swoje usługi, które odrazu są aktywne.

Oszczędności

VoIP to znaczna redukcja kosztów związanych z połączeniami i obsługą techniczną systemu telekomunikacyjnego. W ramach sieci SuperVoIP.pl nie płacisz za połączenia. Możesz zaprosic swoich znajomych lub klientów i rozmawiać z nimi za darmo. Do innych operatorów płacisz bardzo niskie stawki za połączenia niezależnie w jakim miejscu się znajdujesz

Jakość

Gwarantujemy idealną jakość połączeń i niezawodność, ponieważ posiadamy wiele punktów styków z największymi operatorami w Polsce oraz na świecie. Nasze serwery są zlokalizowane w serwerowni Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznrgo, który jako jeden z nielicznych w Polsce posiada certyfikat ISO/IEC 27001 oraz ISO 20000. Nasza dostępność usług jest na poziomie 99,9%

Skip to content